Invitatie la sediul AGROMEC STEFANESTI SA – expozitie permanenta de utilaje

Va invitam la sediul nostru din comuna Stefanestii de Jos judetul Ilfov pentru a testa cele mai noi tractoare din gama SAME DEUTZ FAHR. 

Echipa noastra asigura asistenta in depunerea si implementarea proiectelor europene, in configurarea si finantarea  echipamentelor agricole, in diagnosticare si repararea unei game foarte mari de tractoare, combine si echipamente. 

 

In vederea stabilirii unei intalniri ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon:

Departament Vanzari

Mihai Maracine

Director Vanzari

mihai.maracine@agros.ro
0722.662.305

Liviu Gherghina

Judete acoperite: Ialomita, Calarasi, Buzau, Braila, Constanta, Tulcea

liviu.gherghina@agros.ro

0722.662.315

Mihai Stanciu

Judete acoperite: Ilfov, Dambovita, Arges

mihai.stanciu@agros.ro
0727.913.516

Gheorghe Vlaciu

Judete acoperite: Giurgiu, Teleorman, Olt, Dolj

gheorghe.vlaciu@agros.ro

0723.224.916

Bogdan Tuica

Judete acoperite: Prahova, Dambovita, Dolj, Gorj

bogdan.tuica@agros.ro
0737.550.752

DISTRIBUITORI

Moldova

Cornel Botezatu

marketing@mecanicaceahlau.ro
0745.120.191

Cosmin Leustean
marketing@mecanicaceahlau.ro
0747.603.983

Departament piese de schimb

Ing. Florin Toma
0723.148.171
florin.toma@agros.ro

Magazin de schimb
0724.366.364
piese@agros.ro

Departament Service

Ing. Cristian Necsutu
0724.366.360
cristian.necsutu@agros.ro

Ing. Viorel Palivan
0724.366.359
service@agros.ro

Director General

Ing. Petrica SOARE
petrica.soare@agros.ro
021-350.14.27