Contact

Departament Vanzari

Director Vanzari
Mihai Maracine
mihai.maracine@agros.ro
0722.662.305

Mihai Stanciu
Bucuresti, Ilfov

mihai.stanciu@agros.ro
0727.913.516

Liviu Gherghina
Prahova, Ialomita, Buzau, Braila, Tulcea

liviu.gherghina@agros.ro
0722.662.315

Lucian Spataru
Dambovita, Arges, Valcea, Dolj, Olt

lucian.spataru@agros.ro
0730.097.415

Gelu Cana
Teleorman, Giurgiu

gelu.cana@agros.ro
0733.078.148

Nicusor Palivan
Calarasi, Constanta

n.palivan@agros.ro
0722.205.433

Departament service

Sef service tractoare
Cristian Necsutu
0724.366.360

Sef service utilaje
Palivan Viorel
0724.366.359

Marirea portofoliului actual de produse dar si avansul tehnologic luat de producatorii europeni de echipamente in domeniu, a favorizat la crearea unui nou departament format din oameni tineri cu idei noi si deschisi catre tot ce inseamna inovativ.